| raizoguard a întrebat:

Am un server de Counter Strike zombie mod si am niste probleme
Playeri nu se pot conecta la server decat eu pot ce sa fac?

4 răspunsuri:
| AleXzpm a răspuns:

Get a life

| raizoguard explică (pentru AleXzpm):

Asta nu ma ajuta cu nimic

| unknownn a răspuns (pentru AleXzpm):

Idem!

| Grigorescu_Laurentiu_1996 a răspuns:

Mha aud de multe ori problema asta trebuie sa intelegi ca ai ip dinamic du-te la firma de unde ai netu si cerele ip fix contra cost normal astfel playerii se pot conecta lejerla sv tau desigur mai exista si alte metode ca sa mearga pe id dinamic dar mai mult de 15 playeri nu poti sa tiii fara lag care sare la 100 garantat deci nu prea ai sanse sa ai sv fara ip fix cel mai bine ar fi sa-ti iei un host fundita?