| NuGasescNume23 a întrebat:

Îmi place foarte mult sa scriu poezii și mi-ar plăcea în viitor sa lansez și o carte. Cum as putea începe?

2 răspunsuri:
| iulianr a răspuns:

Organizează toate poeziile pe care le scrii într-un caiet sau ceva și când consideri că vrei să faci o carte, ia legătura cu o tipografie. Eu cred că ar fi ok să îți faci pentru început un blog/site și să le postezi online....ieși mult mai ieftin (dacă nu cumperi domeniu, va fi chiar gratis) și astfel te faci și cnoscută/cunoscut.

| gabriellaa23 a răspuns:

Poti sa iei legatura cu un editor de carti, sa le trimiti tot ce ai tu si ei iti vor analiza poeziile, iti vor da un raspuns daca esti pe drumul cel bun sau mai poti modifica ceva pe acolo. Succes!