| iuandfto a întrebat:

De un doi ani fac poezii (dar nu fac in fiecare zii decat cand imi vine inspiratia). Cand am inceput primele poezii erau cam copilaresti dar acum sunt putin mai romantice. Unde as putea sa ma,, lansez,,? Scriu poezii dragute dar nu stiu unde sa le vada lumea.

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Incearca pe www.poezie.ro

| mihaibrasov a răspuns:

Www.agonia.ro. Si asteapta criticile celor de-acolo. Si eu scrisesem putina proza si le-am dat-o catorva prieteni care au fost emotionati pana la lacrima. Cei de pe agonia.ro (sau poezie.ro) mi-au criticat-o ca ziceai ca am scris o porcarie mai mare decat instructiunile pentru hartia igienica. Deci incearca sa vezi cum poti sa fii descurajat.

| Miяu a răspuns:

Eu zic sa-ti faci un blog, la care sa ii faci reclama, pentru a intra toata lumea. ( Asta daca vrei pe internet, dar ai grija, ca multa lume ia poeziile si vor spune ca sunt opera lor... )