| StrongHeart a întrebat:

Imi puteti spune cateva lucruri mai putin cunoscute despre Constantin Brâncuși?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era iubitul Mariei Tănase?
Sper că n-am scris o gogomănie. laughing

| Speranta12 a răspuns:

De unde sa stim noi lucruri mai putin cunoscute mai mult decat stie marele Google?

| StrongHeart explică (pentru Speranta12):

Google nu e cea mai de incredere sursa pentru mine, poate sunt oameni pe aici pasionati de arta sau istorie care stiu ceva mai putin stiut despre el, ma gandesc si eu, nu stiu.

| Speranta12 a răspuns (pentru StrongHeart):

"poate sunt oameni pe aici pasionati de arta sau istorie" si marmota invelea ciocolata in staniol rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| ColonelulColo a răspuns:

Da, iti pot spune, dar dupa nu ar mai fi mai putin cunoscute.

| StrongHeart explică (pentru ColonelulColo):

Mai simplu spuneai ca nu ai habar, nu-i o rusine.