| kegrtteger a întrebat:

La un liceu de arta conteaza cu ce medie intri?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca ai intrat (ai avut media de admitere) nu conteaza cat a fost aceasta, conteaza ce vei face in liceu.

| Aberdeen a răspuns:

Contează să iei notă mare la probele de la liceul de arte, acela este principalul examen de intrare în respectivul liceu. Există un anumit număr de locuri pentru fiecare clasă, și au prioritate cei care au luat notă mare la examenul de care îți spuneam, și mai apoi ceilalți.

| Trumpinator a răspuns:

Nu conteaza. Conteaza sa intrii happy. Iar ca sa intrii ai nevoie de medie big grin