| CeaCuMasca a întrebat:

Lucrează cineva cu airbrush-ul?

4 răspunsuri:
| LittleSue a răspuns:

Mai mult sau mai putin.Dar da.Personal mai servesc si airbrush.

| CeaCuMasca explică (pentru LittleSue):

Ce model de airbrush folosești? Cum ai început și de unde îți iei culorile?

| LittleSue a răspuns (pentru CeaCuMasca):

Habar nu am de model. Oricum, e de marimi micute.Cat despre culori, prinsesem eu un set AirbrushColour cu 30 de lei 6 culori la un magazin RENO.
Acum sa nu crezi ca sunt cine stie ce experta, singurele cazuri in care folosesc airbrush-ul sunt atunci cand fac un facepainting pentru 1-2 cadre fotografice mai fantasy.Asta in loc de make-up profesionist; D.

| CeaCuMasca explică (pentru LittleSue):

Mulțam fain!