| drivere a întrebat:

M-am decis sa merg la profil mate-info, dar nu m-am hotarat sa aleg dinte mate-info simplu si mate-info intensiv info puteti sa-mi dati si mie niste sfaturi?

Răspuns Câştigător
| Buii a răspuns:

Daca vrei sa faci carte du-te la info intensiv, e destul de greu la fizica info si mate dar in rest e OK big grin, daca nu vrei sa faci carte, du-te la simplu, cel putin la mine in oras mate info simplu e super usor, si liceul e ce lami jmecher din oras

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt la mate-info simplu. Informatica mie sincer nu imi place straight face Nu o inteleg, nu imi place. Daca tie iti place, du-te la intensiv dar daca nu prea te incanta asa tare du-te la mate info simpluwinking Nu are rost sa te chinui cu informatica daca nu vrei sa urmezi ceva unde sa iti fol informatica.