| Leocerba a întrebat:

Mai misca pe cineva reclamele?
Va rog, priviti(4 min.)si-o sa-ntelegeti de ce am pus intrebarea la categoria asta:
http://www.youtube.com/watch?v=wtFq_wyKIFI&feature=playe r_embedded

5 răspunsuri:
| Smile94 a răspuns:

Impresionant

| teodortim a răspuns:

Astea-s culmea! ma convins! Pantene nu-mi cumpar.eu nu cand te vioara!

| Alecsanndraa a răspuns:

Wow straight face. fara cuvinte!
@teodortim
daca din 4 minute tu ai vazut numai sigla "pantene" eu ma abtin!

| AlecSa_5470 a răspuns:

▀▄∑чs§ ïηÐε¶əиđ€n╥ ▄▀ sigla este la sfarsit de tot, dupa ce oamenii se ridica si aplauda...

Nu prea am inteles legatura intre Pantene si oamenii muti straight face...Si te cam impresioneaza straight face

NOname
| NOname a răspuns:

Tulburator...mi-a taiat rasuflarea. Da...