| Leocerba a întrebat:

Mai misca pe cineva reclamele?
Va rog, priviti(4 min.)si-o sa-ntelegeti de ce am pus intrebarea la categoria asta:
http://www.youtube.com/watch?v=wtFq_wyKIFI&feature=playe r_embedded

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Tulburator...mi-a taiat rasuflarea. Da...

| Smile94 a răspuns:

Impresionant

| Alecsanndraa a răspuns:

Wow straight face. fara cuvinte!
@teodortim
daca din 4 minute tu ai vazut numai sigla "pantene" eu ma abtin!

| AlecSa_5470 a răspuns:

▀▄∑чs§ ïηÐε¶əиđ€n╥ ▄▀ sigla este la sfarsit de tot, dupa ce oamenii se ridica si aplauda...

Nu prea am inteles legatura intre Pantene si oamenii muti straight face...Si te cam impresioneaza straight face

| teodortim a răspuns:

Astea-s culmea! ma convins! Pantene nu-mi cumpar.eu nu cand te vioara!