| niggasinparisxxx a întrebat:

"Nimeni nu are dreptul sa distruga frumosul din sufletele noastre", pareri despre aceasta afirmatie... FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Inkheartforpoem a răspuns:

Ok, enverhoxha eşti cam dus, că din câte observ eşti un tip complexat total. La cratiţă se duce creierul tău, nu femeiatongue

Aşa, cât despre afirmaţie.thinking Se referă la faptul că nimeni, dar absolut nimenu nu are dreptul să pătrundă în fărâma de umanitate şi de frumos ce se află acolo, în sufletul nostru. Ori se poate referi la faptul că nimeni nu are dreptul să ne distruga idealurile şi/sau visurile. Depinde cum priveşti, fiecare vede altfel anumite chestii.

Te pup şi să ai o zi bună!

2 răspunsuri:
| enverhoxha a răspuns:

Chestia asta a spus-o cumva o cucoană? Dacă da, înapoi la cratiţă!

| bendis92 a răspuns:

Eu o pun in aceeasi categorie cu "Templul meu, sufletul meu"-> nimeni nu are voie sa ne distruga linistea interioara, refugiul nostru in fata lumii crude pe care o vedem zilnic, pentru ca daca nu avem acel loc numai al nostru ne pierdem speranta si dorinta de a face bine si cadem in depresie sau nebunie. Numai bine!