| anonim_4396 a întrebat:

Sunteti de acord ca "nimeni nu are dreptul sa fure frumosul din sufletul nostru"?

Răspuns Câştigător
| Narfundo a răspuns:

Cu siguranta esti o persoana dragastoasa si sensibila.Nimeni nu poate fura frumosul din sufletul nostru atata timp cat suntem in stare sa descoperim un eventual rau" ce ni se face.Ai grija de sufletul tau prin protectie si cauta oameni care sa iti imbogateasca sufletul cu frumusete".

1 răspuns:
| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Pai fumosul asta e ca banul. Daca il bagi intr-un seif si dai codul doar persoanelor care consideri ca merita e ok daca ii lasi pe strada, fi sigura sau sigur ca cineva o sa ii ia happy