| fataroz a întrebat:

Nu stiti un site sau ceva de genul unde imi pot face planul casei 3D?

5 răspunsuri:
| Darius19002 a răspuns:

Buna / Incearca Google ScratchUp 7. E foarte simplu de folosit si practic happy. Good luck

| Raduuuuu a răspuns:

Uite cateva programe :3Ds Max, Cinema4D, Maya, astea sunt cele mai bune.

| Barney a răspuns (pentru Raduuuuu):

Programele astea sunt deja pentru animatie 3D, ce ii trebuie lui este ce a spus Darius, Google Sketchup

| Raduuuuu a răspuns:

Uite cateva programe :3Ds Max, Cinema 4D, Autodesk, astea sunt cele mai bune.