| MARIANA_1499 a întrebat:

Nu știu ce cadou i-as putea face profesorului meu cu ocazia zile sale de nastere. imi dati vreo idee?

Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună! Orice cadou i-ai face, trebuie să fie ceva simbolic ca să-şi amintească de tine cu drag, când nu vei mai fi eleva lui.

2 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

O ciocolata, o sticla de sampanie/vin, un pachet de cafea, si o cutie de bomboane, toate puse intr-o punga frumoasa, si ii punet punga pe scaun, bagati scaunul sub catedra, si cand intra in clasa, voi il asteptati toti in picioare si cum intra incepeti si ii cantati la mult ani. Noi asa facem cand e ziua fiecarui profesor happy sper ca te-am ajutathappy funda?:X

| iulia_8542 a răspuns:

O carte cu dedicatie scrisa din partea ta sau a colegilor happy