| DaReZon a întrebat:

Se apropie ziua de nastere a unei prietene bune din alta tara si nu stiu ce sa ii fac cadou in calculator. Asi putea simplu sa ii scriu happy birthday pe wall dar este foarte mic. Va rog dati-mi o idee de un cadou pe calculator. FUNDA*

1 răspuns:
| Angelline a răspuns:

Pai invatai limba ei scrie-i o felivitare cam asa:La multi ani! Zile usuare si sa ai tot ce iti doresti si sa primesti tot ce doresti dai un animalut de plus dai o ciocolata un buchet de flori si un joc si cereo de iubita cu un pupic pe obraji sau pe gura