| anonim_4396 a întrebat:

Dati-mi si mie niste ideei ce cadou as putea sa-i fac iubitului meu (19 ani) cu ocazia zilei de nastere astept propunerile voastre urgent
dau fundita 100%

4 răspunsuri:
| Vrajitor a răspuns:

Un lantisor frumos cu o criuciulita sau o bratara din argint, un inel? sau verighete de prietenie ( se gasesc la magazine speciale ) daca esti din constanta du-te la Maritimo si cumpara-i un set de trabucuri cu accesorii daca e fumator. e gen 3-4 mil pup

| Angel_8830 a răspuns:

Daca tii foarte mult la el...dai un cadou in particular ( daca ma intelegi )

| ForeverWarrior a răspuns:

Un parfum, o bratara...

| traceurpkvictor a răspuns:

O femeie gonflabila