| moniiq a întrebat:

Olla! Am plantat niste avocado la jocul de pe hi5 "barn buddy", apoi am iesit. Dupa vreo 5 minute am intrat din nou si nu mai erau plantele (avocado), iar celelalte mai erau. Mi sa mai intamplat asa si am crezut ca cineva imi stie parola.Aseara am schimbat-o dar tot la fel. Nu mi se intampa des asa. Oare de la ce o fi?

funda:*

Răspuns Câştigător
| PinkyFlor a răspuns:

Buna!

Stiu eu de ce! Pentru ca daca stai asa putin cum ai spus tu ca ai plantat avocado apoi ai iesit inseamna ca nu s-a salvat ce ai facut. In concluzie:cand ai intrat dupa 5 minute nu ai mai gasit avocadele pentru ca nu s-a salvat. De fiecare data trebuie sa dai pe un butonas care se afla in dreapta jos si se salveaza. Deci.stai linistit, nu iti stie nimeni parola.

Sper ca te-am ajutat:*.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu morcuovi de n-am favut la bani

| Melissssa a răspuns:

Buna
Eu am lvl 147 sh stiu dc nu erau acolobig grin
nu erau pentru ca tu ai stat foarte putin timp
eu iti spun de fiecare data cand plantezi ceva sa da 2 clikuri pe tine sh ai sa vezi ca vor ramane acolotonguebig grin
Funda?
Pls:*

| csdeaglecs a răspuns:

Sal
pai sa uscat ori ai prieteni si cand nu ai fost atenta ti-au furat plantele cand s-au facut si eu am patit asa stai linistita

| oanamik_2341 a răspuns:

Pai cate odata nu stiu ce are dar iti apare ceva acolo deasupra la alea de sunet si la alea cu care maresti sa micsorezi. ii dai acolo si se salveaza tot ce ai schimbat la ferma. dar aia nu iti apare mereu.