| Florentina63751 a întrebat:

Peretii din camerea mea au culoarea portocaliu,si as vrea sa fac o schimbare, ceva mai simplu, spre exemplu culoarea alb. Credeti ca este demodata aceasta culoare pentru peretii camerei? sau ce credeti?

6 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Da, este. Nu numai ca este demodaa, dar este o culoare care te deprima, este foarte simpla si linistita.
De ce nu incerci sa folosesti alte culori deschise, nuante sterse, precum un crem sau un bej, nu este tipator, dar nici stresant ca albul, nu stiu, dar pe mine ma deprima sa vad o camera alba, imi da senzatie de spital.

Multa bafta!

| Muwz a răspuns:

Nu,o camera alba da aspectul de curat si de ingrijit si desigur ca nu este demodata, orice culoare se potriveste. Funda?

| Websters a răspuns:

Nu este deloc demodata si este si o culoare relaxanta.

| erasier a răspuns:

Majoritatea clientilor la care eu le zugravesc isi fac in alb da un aspect de curat nu e demodat deloc

| GoHyeMi a răspuns:

Nici o culoare nu este demodata, trebuie doar sa stii cum sa o scoti in evidenta cu mobilierul.