| Jenn002 a întrebat:

Care este culoarea voastra preferata? Folositi aceasta culoare daca va place?[cand va machiati, peretii camerei, lucruri]
Dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| Rockart a răspuns:

N-am o culoare preferată, ci o non-culoare. Negru. Da, o folosesc şi încă exagerat de mult. Sunt într-un fel obsedată de negru. Rar mă îmbrac în alte culori. Până şi griul mă face să ma simt ca un curcubeu. Pereţii camerei nu-i pot face negrii (nu că nu mi-ar plăcea laughing), iar de machiat, nu prea mă machiez.

1 răspuns:
| Tyna33 a răspuns:

Albastru...nu din pacate