| Dominicc a întrebat:

Ma adresez persoanelor creative.
Caut sa fac o mica echipa de Designeri.
De preferabil sa stiti a lucra in Photoshop, nivel mediu sa zicem.
Sau Corel, illustrator, after effects smd.

Daca se pricepe cineva la html sau cod e si mai ok.
Nu e neaparat numai pentru baieti, fetele sunt si ele asteptate.
Varsta minima 16 ani.
Eu nu va pot spune multe despre mine aici.
Va las un link de la portofoliu si unu de la blog.

http://www.konnstantinc.in
http://konnstantinc.wordpress.com

Va astept sa stam de vorba.
O zi faina

2 răspunsuri:
| mFlorian a răspuns:

Salut,eu ma descurc cat de cat in photoshop insa nu ma avant fara a stii despre ce este vorba la mijloc.Imi poti da si mie niste detalii despre ce este vorba? Banuiesc ca vrei sa cumparam un domeniu sau sa creem unu in html si sa facem un site despre "arta". Ideea in sine imi surade insa nu cred ca ma pot ridica la un asemenea nivel.Iti pot da niste imagini create de mine si decizi(banuiesc ca cele de pe http://konnstantinc.wordpress.com/ sunt creeati, unele)

| Dominicc explică (pentru mFlorian):

Sincer, nu ti-am inteles clar opinia. Vad ca ai atasat si linkul de la portofoliul meu, unde am imagini lucrate de mine.

Domeniu am, ceea ce vreau sa fac e sa fac o mica echipa cu alti designeri si sa facem diferite proiecte ce tin de design.
Vor fi postate pe o pagina de subdomeniu de la siteu meu.

Persoanele care se alatura, se alatura sa lucreze free! nu ofer bani ci in schimb ma ofer sa ajut in limita cunostiintelor mele.

Banii vin in timp in limita a cat de bune sunt proiectele

Nu merge " cat de cat"
idea e simpla

ma descurc spre bine, perfect sau deloc.

Numai bine!