| RMihai a întrebat:

Pt cei din Cluj dar si ceilalti(din cate stiu licee pedagogice sunt in toate orasele mari) as avea niste curiozitati legat de profilul stiinte sociale, vreau sa ma duc in colegiul nat. Gheorghe Lazar(stiut ca si Pedagogic langa iulius mall) dar nu la invatatori ci la stiinte sociale normal, cam cu ce medii s-a intrat, pe ce se pune baza in general, dificultate... dau Fundita garantat pentru cei realisti

1 răspuns:
| ShowTim3 a răspuns:

Salut, la pedagogic se face carte de obicei mai ales mate si romana, poti sa gasesti pe www.admitereliceu.ro sau scrii pe google admitere liceu... care il vrei tu si gasesti acolo tot (da licee pedagogice sunt in toate orasele, majoritatea sunt bune in orasul meu este pe locul 5 :) succes