| 123lalala a întrebat:

Bunaa as vreau sa merg la Colegiul pedagogic Gheorghe lazar din Cluj pe profilul pedagogic si nu prea stiu cu ce medie se poate intra sigur.
Ma puteti ajuta? am nevoie urgenta de raspuns

4 răspunsuri:
| Catecrs a răspuns:

Cred ca cel mai sigur raspuns si cert totodata il vei afla la sfarsitut anului cand vrei primi pliantul cu licee.

| 123lalala explică (pentru Catecrs):

Inteleg...dar as fi vrut ca macar o persoana sa imi spuna si cat de grele sunt probele eliminatorii(sa imi dea ceva detalii despre ele) ca sa stiu daca are rost sa incerc acolo...

| Catecrs a răspuns (pentru 123lalala):

Ideea este ca fix la data examenelor mediile se pot schimba, cum s-a intamplat si anul trecu.Tu straduieste-te acolo, invata si totul o sa fie bine.Acum cu probele eliminatorii, nu cred ca vor fii foarte grele, datorita scaderii simtitoare a notelor de la examenul de capacitate imagineaza-ti ca si celelalte vor scadea ca liceele sa nu raman goale.

| 123lalala explică (pentru Catecrs):

Mersi pentru raspuns