| Am Muzica In vene a întrebat:

Sal TPU.Recent am gasit o carte de Nicolas-Edme Restif de la Bretonne intitulata "Le Pornographe ou la prostitution reformee". Dupa cercetarile mele cred ca cartea este cea originala, avand semnatura autorului pe ea.Am tot cautat pe internet informatii despre ea dar nu prea am gasit.Cartea e din 1769.As vrea sa o vand dar nu ii stiu pretul, nu stiu cat ar costa fiind asa veche si intr-o stare foarte buna.Am gasit pe Amazon.com copii facute dupa ea la pretul de 10$.Mi-ati fi de mare ajutor daca m-ati ajuta sa o estimez la un pret aproximativ.Dau Funda! Multumesc! Astept raspunsuri!

1 răspuns:
| Matei_Pojala_1993 a răspuns:

Mai bine o duci la muzeu si ei bani pe ae dar sa daca chir este originala undeva intre 200 - 300$ si asa e cam de pomana!