| Frank51 a întrebat:

Cam cat ar costa o placuta de RAM PC133 256 Mb din aceea veche cu doua taieturi? As vrea sa o vand dar nu-i stiu pretul!

6 răspunsuri:
| AlexAleex a răspuns:

Cam 40 ron.

| Frank51 explică:

10$ adica 40 RON?

Deja i-am dato omului sa o incerce

| Grimmjow69 a răspuns:

Salut.
Costa in jur de 10$.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu spun sa o dai cu 50 de lei.
Cine naiba totusi mai foloseste asa ceva, saracu.

| Frank51 explică (pentru anonim_4396):

I-am dat-o si mi-a spus ca daca ii va merge maine va veni la mine, si mi-a mai spus ca un prieten de al lui a cumparat 1Gb de acelasi tip cu 60 lei

| anonim_4396 a răspuns (pentru Frank51):

De fapt te-a cam fraierit pentru ca placute fix de 1gb nu exista SDRAM 133.
Ci doar dual channel. Am si eu 2 de 256 de la un pentium 3 dual microprocesors, le pastrez pentru muzeu peste cativa ani. laughing este functional si am de gand sa il tin pana atunci asa.
Daca el spune ca a luat 1gb cu 60 de lei i-ai si tu 30 de lei.