| вσмвση3ℓ a întrebat:

Sall... am facut cont pe conquiztador si nu primesc e`mail cu parola, nu mi-a trimis`o, stiti cumva dc? sad

Funda!

Răspuns Câştigător
| Narcii00 a răspuns:

Nu-i asa! big grin Nu se mai da voie sa-ti faci cont pentu ca sunt prea multe!

15 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
Deci nu primeşti mail-ul cu parola pentru că aşa a decis administratorul site-ului, mosaic.
Momentan se lucrează la site să reducă hack-ul şi trişorii iar de aceea a hotărât să nu mai permită nimănui să-şi facă cont nou să nu mai fie nebunie în topuri iarăşi.
Dacă mai ai nelămuriri legate de ConQUIZtador te ajut cu mare plăcere, ştiu orice despre site.

| NissanNavara a răspuns (pentru Hydrangeaceae):

Buna, si eu incerc acum sa fac cont pe conq dar nu primesc emailul nici acum nu se poate?

| Hydrangeaceae a răspuns (pentru NissanNavara):

Nu.
Din păcate jocul a ajuns rău de tot.
Nu mai există nici moderatori, nici administratori.
Deocamdată nu se mai pot face conturi. Nu se ştie pentru câtă vreme.

| CarlaElena a răspuns:

Poate e server-ul încărcat, mai aşteaptă. Daca tot nu primeşti, mai încearcă odată şi asigură-te că scrii corect datele. Succes!

| AlinaOneDirection a răspuns:

Buna! Poate ai introdus e-mailul gresit. Mai incearca o data.

| LeMousiqe a răspuns:

Bună!
Te asigur că nu ai scris parola corect!

| вσмвση3ℓ explică (pentru LeMousiqe):

Care parola? nici nu am primit parola prin e`mail, nici nu am parola trebuie s`o primesc de la ei happy
si nu am primit nimic straight face

| LeMousiqe a răspuns (pentru вσмвση3ℓ):

Scuză-mă,yah00 messenger.

| Andyᵗᵐ a răspuns:

Inceraca sa-ti faci o alta adresa pentru gaming care sa fie cu terminatie de : rocketmail sau hotmail ca pe yahoo nu primesc e'mail-urile de la jocuri.Ciudat dar eficient.

| Biuta95 a răspuns:

1. Se poate sa fi scris un alt email..adica diferit doar cu o litera sau cifra si e de ajuns.
2. Se poate sa nu fie online ( ca sa zic asa straight face ) cei care trebuiau sa emailul. big grin
Fundiță?

| Narcii00 a răspuns (pentru Biuta95):

Nu-i asa! big grin Nu se mai da voie sa-ti faci cont pentu ca sunt prea multe!

| MihàiEminèscù a răspuns:

Mai trimite odata, merge sa iti mai trimita o data!
si bafta, este un joc genial! happy

| Stoica_Daniela_1978 a răspuns:

Poate nu ai scris corect adresa de email si nu ti-o trimite si mie mi s-a intamplat la fel era ca am scris gresit. Funda?

Răspuns utilizator avertizat
| Radu_Boicea_Radu_1942 a răspuns:

De ce sa anulat contul meu Am facut alt cont si nu primesc parola