| capsunica13 a întrebat:

Sall. mi-a dat profesoara de desen un carton de la carrefour. trebuie sa fac un desen de iarna. ce pot face? (idei, imagini). cele mai bune... stiti voi... funda

Răspuns Câştigător
| BlackCatEye a răspuns:

Eu l-am facut pe mos craciun care aduce cadouri, un cal in dreapta lui si o pisica cu caciula de mos si era intr-un fel in ceata...mrg mie mi-a zis ca e f.bine dar poate tie nu-ti place. Poti face seara casele si horul poe care intra si sania, poti face o lume de basm cu bomboane si alte lucrui de craciun, o pisica si te poti inspira din diverse tutorialuri de pe youtube, elfi, zane(lucruri nemuritoare de copii), noaptea, mosul cu sania zburand peste case, o incapere calduroasa si primitoare, o familie de craciun, bucuria craciunului.etc; sunt multe idei tari si sper ca am ajutat... funda dacavrei? happy

1 răspuns:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună. Încearcă să pictezi peisajul acesta :
http://turism.nicuilie.eu/wp-content/uploads/2008/11/8.jpg
Nu e neapărat să îţi iasă la fel ca în imagine.

pa, pa.