| Irina465 a întrebat:

Buna! Oare m-ar putea ajuta cineva cu aceasta carte in format PDF? ( nu o gasesc nicaieri si am mare nevoie de ea la facultate). Badea D., Sfredel V., Homeostazia sangelui. Craiova: Editura Medicala Universitara, 2003

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Mergi la biblioteca facultatii si cere de la ei (daca au in format scanat). Daca nu, imprumuti cartea si-ti faci copie (scanata).
sau incearca sunand la acest numar:
https://www.scribd.com/doc/260709224/Oferta-Carti

| Sophieka a răspuns:

Este un grup marepe Facebook: Grup carti de vanzare (asa se numeste) s-ar putea sa gasesti cu ajutorul lor daca faci postare.