| v0ica a întrebat:

Salut
Am o intrebare. Am auzit ca daca ti un ou 20 de ani poti obtine o piatra pretioasa. E adevarat? FUNDA!

Răspuns Câştigător
| BadPokerFace a răspuns:

Nu! imagineaza-ti ca oul nu e format din nimic ce poate deveni „pretios" ca altfel nu stiu sa explic.Oul s-ar srtica in 20 de ani si s-ar dezintegra! NU NU SE POATE! Oul vine de la gaina...e cam jalnic si la mintea cocosului sa crezi asa o mare prostie! Scoateti-o din cap!

7 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Nu, dar, in mod sigur, vei obtine o chestie care va imputi toata casa. Si nici macar nu va trebui sa astepti 20 de ani pentru asta.

| onasis1961 a răspuns:

Adică vrei să zici că după 20 de ani se transformă oul în piatră preţioasă.Păi aşa toţi am avea la pitre de n.ar mai fi nevoi să muncim.

Răspuns utilizator avertizat
| SinfulDesire a răspuns:

Tot ce o sa obti e un ou clocit

| Gavril_Catalin_1998 a răspuns:

Probabil ca....NU,NU,NU!

| secretcircle a răspuns:

Nu stiu dar eu cred ca sar cam imputii