| Mada2196 a întrebat:

As vrea sa ma ajutati si pe mine cu niste sugestii.Am nunta in cateva zile si inca nu am ales valsul miresei.Am de nevoie de o melodie, care sa nu fie in franceza si sa fie destul de sugestiva. Help! Dau funda! :*

4 răspunsuri:
| dracidus a răspuns:

Thank You - Led Zeppelin, Parisienne Walkways - Gary Moore, Santana - Samba Pa Ti. Thank You are niste versuri foarte romantice si dragute. Restul sunt oarecum instrumentale si foarte placute pentru a dansa. Ma rog, asta daca iti place oarecum muzica rock.

Daca nu, Shanaia Twain - You're Still the One. Casa de piatraaa!

| Leopoldina a răspuns:

Doris day -que sera sera

| thebeastwithfeelings a răspuns:

Celine Dion-Because you loved melove struck. Celine are melodii foarte frumoase.Mai poti cauta pe googlehappy. Casa de piatra!kiss

| elena_1795 a răspuns:

Casa de piatra, daca zici ca tu ai nunta.