| sweet21 a întrebat:

Ati citit vreo carte dintre cele aparute la Adevarul? Sau ce alte carti frumoase cunoasteti? As dori sa citesc ceva dar nu stiu ce sa aleghee hee. Va multumesc!

PS: Nu imi plac romanele istorice.

9 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Vezi ce am scris acestei persoane despre ce să citească!
http://www.tpu.ro/......eca-funda/

| chokingvictim a răspuns:

Citeste george orwell - omagiu cataloniei (nu e fictiune)

| florentinf a răspuns:

Ce zici de Sherlock Holmes de Sir Arthur Conan Doyle sau Omul invizibil de H.G Wells Comoara din lacul de argint de Karl May ( toate astea au aparut la adevarul, daca vrei mai multe carti de la adevarul intra pe www.adevarulshop.ro )

| BDorin a răspuns:

Http://book.dirlink.ro/ un site de unde poti descarca carti, majoritatea in format .PDF si .DOC

| dkidda a răspuns:

Casa noptii - pc cast &kristin cast
micutele mincinoase - sara shepard

| Aniix a răspuns:

Citeste carteavampirilor... daca iti plac celedespre vampiri.

| ChocolateFrog a răspuns:

Eu iti sugerez volumele din Casa Noptii daca iti plac romanele cu vampiri. Si pot sa zic ca au un iz...mmmm...picantbatting eyelashes

| ChocolateFrog a răspuns:

De altfel ai putea incerca si romanele de la Bravo cum ar fi Jurnalele vampirilor sau Fortele raului absolut