| 91Bogdan91 a întrebat:

Salut! De această dată apelez la imaginația voastră. Am nevoie de o reprezentare a unei steme total noi care poate fi folosită pentru o țară. Și când zic asta mă refer la o descriere a ei.
Exemplu: Un leu din care iese un șarpe și are pe cap o coroană.
Sunt curios voi ce idei aveți.

Răspuns Câştigător
| Popa482 a răspuns:

Eu aș pune pe stema unei țări resursele naturale cele mai importante însoțite de uneltele necesare extragerii acestora

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"reprezentare a unei steme... Exemplu: Un leu din care iese un șarpe"

pentru institutul de modificări genetice, e perfectă!

| 91Bogdan91 explică:

Poți să iei legătura cu Erdoğan ca să începă demersurile rolling on the floor)