| anonim_4396 a întrebat:

Am mai pus o data intrebarea aceasta, in speranta ca mai multe persoane sa-mi raspunda, insa multumesc si acelei singure persoane care mi-a raspuns. Vreau sa imi fac un jurnal, cum? ce idei aveti? ce coperta sa-i fac? imaginatia voastra ce va spune?

Răspuns Câştigător
| Gaby10 a răspuns:

Doresti sa-ti faci un jurnal...interesant.
Pai...am eu cateva idei.
Sa o luam cu inceputul:
-Coperta:trebuie sa fie exact pe gustul tau,cu ceva ce te reprezinta,doar este jurnalul tau,exact ce-ti place tie.
-Prima Pagina:Ca sa fie mai interesant poti face o pagina tip,gen nume,prenume,BFF,parint,frati,surori, hobby-uri si o poza cu tine.
-Iar apoi o pagina pentru fiecare zi sau pagini numai cand scrii ceva ce nu trebuie uitat.

Cam astea au fot ideile mele, sper ca te-am ajutat.
Pot primi fundita?
Scuze pentru. eventualele greseli de ortografie.

2 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Se presupune ca un jurnal este ceva teribil de personal.E prietenul cu care vorbesti in momentele de singuratate,in lipsa prietenilor si a cainelui.
Cred ca asta e si motivul pentru care nu ti se prea raspunde la intrebarea ta.
Jurnalul,te reprezinta DOAR pe tine.Tie trebuiesc sa-ti placa copertile,tu vei scrie in el!
Eu,personal, as prefera un caiet mai deosebit de la librarie, si mi-ar fi suficient.Nu cred ca intentionezi sa il arati cuiva...

| love27butterflys a răspuns:

Despre parerea ta, greece12 pot spune ca ai in totalitate dreptate, si ca. ai dreptate! mersi mult love struck love struck. Iar gaby10 multumesc, mi-ai fost de mare folos in niste idei reusite... Voi pune tot intr=un loc si sa vad ce jurnal va iesi laughing va puuup