| FloAlexG a întrebat:

Salut lume, m-am apucat de tatuat si mi-am facut un tatuaj pe picior, dar nu rămâne după căderea coajei, ce trebuie sa fac, cât de adânc sa intep cu acum sa ramana, va rog niste sfaturi

2 răspunsuri:
| onneshhott a răspuns:

Probabil cel mai ușor ar fi sa te uiți la niste tutoriale sau sa îți răspund un practicant sau cunoscator. Altfel unele răspunsuri vor fi seci.

| Bogdann1107 a răspuns:

Salut! Felicitari acum 1 an am descoperit ca am acest hobby, desenam cand ma plictiseam si am zis sa le imbin.
Ce aparat de tatuat ai?
Ce ac ai folosit la tatuaj?
Locatia unde ai ales sa il faci?