| AlaCoco a întrebat:

Daca mi-am facut tatuaj aproape de glezna la picior, cat timp trebuie sa am grija sa nu o misc mult?

Răspuns Câştigător
| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

De miscat pot sa misti piciorul. Tu pune si ai grija de tatuaj calumea si ferste-l de soare cel putin o saptamana. Miscarea piciorului trebuie sa fiu ultima ta problema acum

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Sa-mi bag ceva in oboseala mea laughing. Scuza-mi greselile, cred totusi ca se intelege ce am scris acolo.

| Violleta2022 a răspuns (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Mergi si te culca daca esti obosit, ca-i mai important sa-i dai creierului o pauza, sa se refaca, fiindca pe TPU poti raspunde si maine, intrebarile nu se vor sterge happy
Noapte buna, somn usor!