| anonim_4396 a întrebat:

stie cineva vreo tabara,cerc,cursuri de arta (dans sau teatru) acum pentru primavara-vara din Craiova? ceva pentru incepatori,adolescenti
Sa sustina comunicarea,socializarea si multe alte activitati de genul asta
Vreau sa-mi inscriu nepotul la ce care sa il "puna" in miscare,sa isi faca prieteni mai multi, seriosi...pot sa fie si cluburi de sah sau altele. orice! dau funda! multumesc de ajutor de pe acum!

Răspuns Câştigător
| volumexd a răspuns:

Eu cred ca cel mai bine e sa il inscrii la club sportiv sau voluntariate interesante. Un sport ii pune in miscare atat creierul cat si corpul si il antreneaza in ambele moduri. Prietenii pe care tu ii consideri seriosi s-ar putea sa nu il entuziasmeze deloc pe nepotul tau, si evident ca nu trebuie lasat in orice anturaj, dar nu il forta in legatura cu "ce prieteni trebuie sa aiba"winking