| Nerek a întrebat:

am o tema de gandire pentru la scoala si am ramas in pana de idei, ce crezi ca ar trebui sa desenez sa reprezinte o speranta intr-un viitor mai bun de craciun?

2 răspunsuri:
| Michiko a răspuns:

Sub un brad mare dar saracacios un copil primeste o carte iar celalalt un carbune, cel ce primste carbunele trebuie sa aiba privirea spre cel ce a primit o carte si expresia fetei lui sa sugereze dorinta de a avea si el macar o carte in locul carbunelui...big grin

| licurici1996 a răspuns:

Un brad mare, bine impodobit! happy **NU IL AMESTECAM PE FUEGO**