| pretzel a întrebat:

Ziceti mi niste idei ce sa desenez... orice( am ramas in pana de idei ) big grinbig grinbig grin:big grinbig grin fundita! :X

7 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Rockerihappy

| anca_2642 a răspuns:

Intra pe desenatori.ro si acolo ai foarte multe desene de unde te poti inspira. http://www. desenatori.ro/top/
Fundita` pls:*

| ChristinaO a răspuns:

Eu desenez de foarte multe ori cai.sunt niste animale extraordinare, calme, pasnice, iubitoarehappy

| AnneXp a răspuns:

Tenesi
o placa de surf
o rochie
o mana cu unghii foarte funny
o fata
un baiat
o faata si un baiat
un peisaj

etc...kiss

| anca123j a răspuns:

Pai poti desena un peisaj de iarna

un parc
o vaza cu flori
blokuri noaptea.
un kaine si o pisica laughing

cam atat imi trece prin minte acum laughing

| creidel a răspuns:

Incearca sa desenezi chitari complexe si customizezale

| Beatrice_Beea_1962 a răspuns:

Un portret, cel putin eu desenez portrete, lucrez in creion tus si cerneala. happy Incearca