| eu_stie_tot a întrebat:

Stie cineva o piesa de teatru in engleza cu 7-8 personaje si cu multa miscare scenica? Imi trebuie mie si clubului meu pentru un festival de teatru big grin

3 răspunsuri:
| annaliana a răspuns:

Romeo si Julieta.Shakespeare in general.

| eu_stie_tot explică:

Shakespear jucat in engleza de niste liceeni? Frate nu sunt actor profesionit in romana si tu vrei sa joc in engleza? Are un limbaj super greoi. Ms mult pentru idee oricum

| R3Y a răspuns:

Pai iate si tu dintru-un serial de desene animate gen SouthPark laughing dar o mica problema la acest serial este ca 60% din continut este obscen