| DejaVuDoc a întrebat:

Salut TPU, va rog sa ma scuzati daca am gresit categoria nu stiam exact unde sa incadrez intrebarea, scriu si eu o poveste si trebuie sa ii fac niste postere pentru capitole si ceva de genul, am talent la desen insa sa le creez pe PC nu ma pricep, nu stiu sa utilizez photoshop si alte programe asemanatoare, daca cineva care se pricepe imi poate desena si mie niste postere? va rog frumos?

PS: Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| ElenaIsabella02 a răspuns:

Fa desenele de mana, fa-le o poza cu un aparat de fotografiat si incarc-o pe calculator.E obligatoriu sa o desenezi pe calculator? Funda?

| DejaVuDoc explică (pentru ElenaIsabella02):

Pai si dupa ce fac?