| anonim_4396 a întrebat:

Dati mi linkul unde trebuie sa intru ca sa vad cati bani am pe card...BRD.funda:*

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu poti sa vezi cati bani ai pe card daca nu ai instalat BRD cont online in pc-ul tau! Programul se instaleaza de catre banca si apoi iti da un cod de acces - cu acest cod poti vedea online toate tranzactiile facute de tine si ce bani au mai ramas in cont. Altfel nu poti vedea nimic! Bye! Bye!

| Onwerside a răspuns:

Ca sa poti vedea ai nevoie de internet banking la card, aplicatia costa si nu se face accesul prin nu stiu ce programe cum zic ceilaltii accesul se face de pe internet de pe site-ul bancii
Asa am si eu la ing pe homebank.ro
Mult succes!

| Master1ro a răspuns:

Nu cred ca poti asa ceva, cred ca poti decat daca ai optiunea Internet Banking.Dar cea mai simpla metoda e sa te duci la un bancomat si sa faci o interogare de sold.