| TheDarkDragon a întrebat:

SALUT.Vreau sa imi fac un fel de tatuaj acasa dar, fara ac, un fel de desen pe mana dar va rog, ceva mai fan, sa iasa perfect, nu raspunsuri de genu "ia un pix si deseneaza-ti pe mana. Ceva mai interesant.

Răspuns Câştigător
18 răspunsuri:
| RalucaNiță a răspuns:

Cu Hena happy

| Iяiηα a răspuns:

Stii gumele alea de la 10 bani bucata? Alea au tatuajrolling on the floor

| Delicacy a răspuns:

Tatuajele sunt pentru curve. happy

| creepybicie a răspuns:

Exista niste culori cu care, cu putina apa pe farv, poti desena pe piele. Fa-ti tattoo-ul cu ele. NU CU ACUL! fundizza?

| Kaat a răspuns (pentru Delicacy):

Daca cineva vrea sa isi faca un tatuaj de exemplu eu, am un 2 tatuaje, inseamn ca sut curva dupa cum zici tu? raised eyebrows

| Delicacy a răspuns (pentru Kaat):

Ai spus ca vrei un raspuns interesant.Ti-am dat unul, nemultumit-o.

| Bellatris a răspuns:

Sincer, nu vad ce tatuaj ar iesi perfect facut in casa si nu de un profesionist in domeniu, indiferent cu ce se realizeaza tatuajul.

| pisikutzza22 a răspuns (pentru Delicacy):

Oare daca mama ta avea tatuaj gandeai la fel?big grin bw eu am o prietena cu tatuaje care este virgina. Oare o fi curva ...in devenire?rolling on the floor Eu mai mare prostie ca a ta n-am auzit de mult

| Delicacy a răspuns (pentru pisikutzza22):

Da,as gandi la fel.Si de unde esti tu sigura ca prietena aceea a ta nu te minte?
Nu te mai increde in toata lumea...

| pisikutzza22 a răspuns (pentru Delicacy):

Auzi dar barbatii cu tatuaje cum ii consideri? de curiozitate happy

| Delicacy a răspuns (pentru pisikutzza22):

Tot curve.

| JungleHell a răspuns (pentru Delicacy):

Mai mult gândită gramatica! Bărbat curvă? Poate curvar. E ca si cand aș spune:,, Băiatul acesta e foarte frumoasă și inteligentă". Sună corect?

| Delicacy a răspuns (pentru JungleHell):

Da,barbat-curva,aceasta este o metafora, deci pot incalca regulile gramaticale.
In legatura cu propozitia ta, nu suna corect, ai dreptate, dar nu se leaga de metafora mea.happy

| supranatural93 a răspuns:

Nu ai cum sa iti faci tatuaj fara ac decat cel stil desenat de tine... daca vrei tatuaj du-te la un shop specializat in comercializarea( sau mai bine zis talentati in a creea) lor

| Havrincea_Andrei_1999 a răspuns (pentru Wolfszeitt):

Cat dureaza tatuajul pana se sterge?

| Dumitru_Passarys_1973 a răspuns:

SALUT.Vreau sa imi fac un fel de tatuaj acasa dar, fara ac, un fel de desen pe mana dar va rog, ceva mai fan, sa iasa perfect, nu raspunsuri de genu "ia un pix si deseneaza-ti pe mana. Ceva mai interesant.

Raspunsul tau aici...

| Stăvărache_Nicoleta_1998 a răspuns (pentru Delicacy):

Ce mentalitate de comunista obosita ai. E trist ca prin 2012 existau persoane de genul care își dădeau cu părerea în privința artei. Pentru ca da, tatuajele sunt arta. Dar mna, unii se satura sa stea în fata televizoarelor și sa privească telenovele de prost gust, așa ca încep sa comenteze aiurea la postari de genul.

| presuttosophie7 a răspuns:

Cauta simply inked pe google.
e un site specializat in tatuaje temporare super misto