| Denisa20000 a întrebat:

Buna la toti :*... Vreau sa imi fac un fel de tatuaj acasa dar, fara ac, un fel de desen pe mana dar va rog, ceva mai fan, sa iasa perfect, nu raspunsuri de genu "ia un pix si deseneaza-ti pe mana. Ceva mai interesant... Funda celui mai bun raspuns happy.

Răspuns Câştigător
| Alexaaandraaa a răspuns:

Este o varaintă care eu am facut si a rezistat ceva timp.Desenezi pe o foaie exact ce vrei cu pixul(si sa ingrosi) dupa pe foaia aia o dat cu deodorant(solid) si apoi pui unde vrei sa ai tatuajul si apesi si lasi cateva secunde.O sa ti se formeze urma si apoi mai faci tu culorile sau orice vrei tu! Si o sa iti tina! Succes! puppy dog eyes Pup!:*

1 răspuns:
| Crisy1999 a răspuns:

Scoate imaginea pe care o vrei la imprimanta (dar sa fie invers ca in oglinda) pune foaia in locul unde ai vrea sa ai tatuajul apoi toarna acetona pe imagine si asteapta mai mult, nu stiu cat timp mai exact.