| bozoglud a întrebat:

As dori sa realizez picturi profesionale si sa le vand sau sa realizez la comanda. Cunoasteti pe cineva care ar dori niste picturi/tablouri sau poate sunteti voi interesati.
Poate exista vreun blog sau site unde as putea gasi persoane interesate de picturi anume. Va multumesc.
Ofer funda daca ma ajuta cineva

Răspuns Câştigător
| Annnnnie a răspuns:

Bună~ Poți să încerci să vinzi pe ebay, sau etsy. Pe etsy găsești diferite magazine online pe diferite ramuri ale artei.
www.etsy.com
Aici vezi ce produse sunt la mare căutare, ce tip de tablouri și poți vedea și profitul magazinului.
Mult spor!

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

EBay, dude, eBay!

| Dismally a răspuns:

Pune si tu niste imagini sa vedem despre ce este vorba intai happy