| Moldovan_Alexandra_1975 a întrebat:

Salutari! Am citit mult de Danielle Steel si am vazut filme facute dupa carti. Dar am vazut un film si nu reusesc sa gasesc cartea dupa care a fost facut! Ma poate ajuta cineva?
Pe scurt, povestea: o femeie divortata, cu o fiica adolescenta si un baiat de vreo 8-9 ani, se intalneste pe o terasa cu un tip super, amuzant, romantic, etc... divortat sau vaduv, cu doua fete- una adolescenta si una de 8-9 ani. El are un avion mic. Atat de mult se plac, incat se casatoresc si se inteleg sa se intalneasca peste cateva zile, ea urmand sa vina cu copiii la ferma lui din varful muntelui. In ziua intalnirii el nu apare, asa ca ea gaseste un tip cu un avion care sa-i duca acolo, un tip de genul "baiat rau" la care sa visezi noaptea oftand. Cand ajung insfarsit la ferma, ii intampina menajera si guvernanta casei, care zice ca sotul ei s-a parubist cu avionul. "Dar de ce il cauti? Cine esti?" Si ea "Sotia lui!"

3 răspunsuri:
| Nymeria a răspuns:

Poate e Legaturi de familie? nu stiu dar seamana foarte mult, daca e acesta pot sa-ti spun unde sa descarci cartea

| Moldovan_Alexandra_1975 explică (pentru Nymeria):

Pai, daca nu am citit-o, nu stiu daca este! Te rog spune-mi de unde s-o descarc!

| Georgi_9512 a răspuns:

Nu e Legaturi de familie.