| Annitu a întrebat:

va rog, spuneti-mi si mie cum se pronunta numele Danielle Steel!?

Răspuns Câştigător
| aby a răspuns:

Daniel Stil

15 răspunsuri:
| Annitu explică:

Msik ,aby!

| Annitu explică:

Msik, aby!

| Annitu explică:

Ce sa aud?

| Annitu explică:

Ai dreptate, Delight!blushing

| Annitu explică:

Ms si tie adyth... faza asta nu o stiam.tongue

| CrucifiedCountess a răspuns:

De fapt era big grineiniel Stil laughing)

| domidoc a răspuns:

Ti-am spus. M-ai auzit?

| Lory_2572 a răspuns:

Deniel Stil

| aby a răspuns:

Depinde de accent.Nu e neaparat la fel. Unii zic Daniel unii Deniel. E corect in aman2 feluri.

| aby a răspuns:

Depinde de accent.Nu e neaparat la fel.Unii zic Daniel unii Deniel.E corect in aman2 feluri.

| adyth a răspuns:

Cand ai nume d'astea englezesti/americane...nu stii cum se pronunta vreun cuvant sau alte chestii de genul... iti recomand un joculetz:
intra in control panel>speech> unde scrie "You have selected Microsoft Sam as the computer's default voice." sterge si scrie numele/cuvantul/propozitia care vrei sa o auzi iar apoi dai preview Voicewinking

| ina a răspuns:

"Daniel Stil". Ai grija la accent, deoarece nu e in romana.

| hanry a răspuns:

Eu iti spun cum se pronuta tu ma auzi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing de fapt e Deniel Stil, nu Danielhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E Deiniel Stil...Nu Daniel sau Deniel...happy