| FanTpu99 a întrebat:

Salutari! Sunt un icepator in desenat si imi place mai mult sa desenez graffiti pe hartie cu cariocile dar as vrea si sa inerc cu un shprei de graffiti pe un zid dar nu stiu cum fac rost de asa ceva si cat costa.Va rog sa-mi dati niste idei.

Răspuns Câştigător
| LarisaDragomir a răspuns:

Poti comanda de pe net.In general sunt intre 12-50 lei, din cate stiam eu.
http://www.olliegangshop.ro/......opsea.html

2 răspunsuri:
| mihnea123abc a răspuns:

Da poti sa-ti orice fel de spray. ia-ti din astea pentru vopsit orice ca te costa si ma1 ieftin.

| oAddictedToYoux a răspuns:

Nu trebuie sa cumperi neaparat de pe internet. Poti lua si din realitate. Daca locuiesti in Bucuresti, pe Lipscani exista mai multe ateliere care au si spary-uri si costa aproximativ 25 lei.