| darkzor a întrebat:

Sunt interesat sa ma apuc de freelacing, insa sunt destul de necunoscator in domenie. Ar putea cineva sa imi dea sfaturi? Pentru un incepator, desigur. Care ar fi cel mai simplu domeniu de freelacing in care as putea face proiecte?

1 răspuns:
| sorinL1 a răspuns:

Ia sa iti pui intrebarea asta in gand: "ma, eu la ce ma pricep cel mai bine?"

Cand afli raspunsul la intrebarea aia o sa afli si la intrebarea asta.

Iar un freelancer este de obicei o persoana care nu are un sef propriu-zis iar uneori munca lor este "plasata" printr-o agentie/companie.