| Rockerul23 a întrebat:

Salut TPU,
Vreau sa ma apuc de skate.
Ce placa imi recomandati sa-mi iau?
Ceva sfaturi de incepator?

6 răspunsuri:
| KuckieZ a răspuns:

Daca esti incepator iti recomand RCO si cand te mai obisnuiesti ia-ti skate-uri de firma ca chocolate, element... Funda!big grin

| Rockerul23 explică (pentru KuckieZ):

Ce vrei sa zici prin" ma obisnuiesc"?

| KuckieZ a răspuns:

Adica daca esti incepator ca sa te obisnuiesti cu rco, zic eu.Pentru ca daca incepi cu placi de firma e mai naspa.Cu rco te inveti.Si daca cazi sau ceva macar iti strici RCO-ul nu alta placabig grin.E parerea mea.

| Burnday a răspuns:

Pentru incepatori iti sigur ca cea mai potrivita placa e speedemons, iar apoi ai putea sa-ti iei un planB sau ce vrei tu: girl, chocolate, almost...

| Rockerul23 explică (pentru Burnday):

Aha,in rest, ai ceva sfaturi?

| Punct_Alex_1998 a răspuns:

Ma eu de ex. am inceput pe un rco.
dupa aia mi-am luat un birdhouse am fost destul de multumit de el. si acuma vreau un girl ca mi-au zis prietenii ca dau pop'u mare.