| anonim_4396 a întrebat:

Sunt la zi la facultate si vreau sa trec la fara frecventa. E posibil asa ceva? Ce se intampla cu restantele? Sunt la cu taxa.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cred ca se poate, bineinteles daca forma fara frecventa este acreditata, dar ceva sigur obtii daca intrebi la facultate. Restantele trebuie date, altfel nu promovezi anul. Numai bine!

| mona a răspuns:

Poti sa treci fara nici o problema

| djrobby a răspuns:

Daca facultatea are fr da te poti transfera si la fr dar nu te gandi ca scapi de restante ca te inseli amarnic!