| TudoracheAndreii a întrebat:

Știe cineva cum se face gură din hârtie adică buze din acelea de care tragi și se deschide gura dacă șiie cineva să îmi scrie în comentarii, dau funda.

7 răspunsuri:
| EcceHomo a răspuns:

Cunosc pe cineva care îți va da bani frumoşi pe buzele alea de care tragi să deschizi o gură.Să mă anunți când le ai.happy

| unvecin a răspuns:

Care pusă invers seamănă cu o solniță cu 4 recipiente. laughing

| unvecin a răspuns:

Atunci asta: https://youtu.be/K1_lQ7UuSxE

Sau mai caută „origami mouth".

| NakedWarrior a răspuns:

Inca mai exista prostia aia?laughing))Ma simt asa batran acum

| TudoracheAndreii explică:

Nu solniță este o gură de care tragi de ceva și se deschide apoi se inchide