| love_7643 a întrebat:

Care esti un program misto de modificat poze? in afara de photoscape!

7 răspunsuri:
| Pho3nix a răspuns:

Photoshop.

| Mwhahahaa a răspuns:

Inafara de photoscape?
Vrei sa spui ca photoscape e un program de editat poze "misto"?
Lol, incearca photoshop si dupa aia fa' comparatie, sa vezi care e mai "misto". Parerea mea... dar si picasa e dragut.happy cu efecte draaagute.

Have a nice day!

| PauLa.M a răspuns:

Picasa, photoinstrument

| ela_8957 a răspuns:

Photoshop este cu bani, din cate stiu eu! Copia fidela a Photoshopului este Gimp, doar ca este gratuit, ti-l recomand! Mie mi se pare super! Poti truca orice cu el, poti sa pui fata ta pe corpul lui Angelina Jolie, asta da, trebuie sa te pricepi, sunt anumite tutoriale pe Youtubemeu de acolo am invatat sa ma descurc cu el, si acum ma descurc binisor!

Succes!

| Anelis a răspuns:

Photoshop doar ca este putin mai greu da se invata repedebig grin

| cristina21 a răspuns:

Photo impression